O nas Kontakt

Baza Sprzętu firmy Kobnext- sprzęt budowlany, transportowy, usługi budowlane, transportowe. Żurawie,dźwigi- wynajem z transportem na terenie całego kraju.

K.O.B. Kobnext to jedna z największych lokalnych firm budowlanych z wieloletnim i bogatym doświadczeniem, działająca w całej Polsce oraz innych krajach europejskich. Na swoim koncie Kobnext ma wiele realizacji obiektów dla inwestorów prywatnych, publicznych oraz deweloperów. Firma ma mocną i stabilną pozycję na konkurencyjnym rynku usług budowlanych oraz status partnera godnego zaufania, zachowującego wszelkie wymagane standardy wykonawcze. Wyrazem tego są liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia, których laureatem od wielu lat jest Kompleksowa Obsługa Budownictwa KOBNEXT.

Baza Sprzętu jest od 1992 r. zapleczem logistycznym, sprzętowym i transportowym firmy Kobnext i rozwija się wraz z Firmą. Jej powstanie wzięło się z potrzeby zaspokajania coraz większego popytu na nasze usługi i chęci dostarczania Klientom szerokiej oferty usług, o jak najwyższej jakości. W systematyczny sposób odnawiamy i poszerzamy nasz park maszynowy i sprzętowy. Wśród naszych zasobów sprzętu budowlanego mamy dźwigi, żurawie, koparki, koparko-ładowarki, ładowarki teleskopowe. Oprócz usług tym sprzętem świadczymy również usługi transportowe, w tym transport specjalistyczny. Baza Sprzętu w swojej bogatej ofercie szczególnie poleca wynajem z transportem swoich urządzeń wielkogabarytowych (żurawie, dźwigi), które mogą być dostarczane na plac budowy, do dowolnego miejsca docelowego na terenie całego kraju. Posiadamy niezbędny sprzęt do wykonania zmechanizowanych robót ziemnych, prac na wysokości, załadunku, transportu oraz własne zaplecze ze ślusarnią, stolarnią, warsztatami mechanicznymi i halami magazynowymi.

Zatrudniamy techników budowlanych, mechaników, spawaczy, stolarzy. Jednak to co nas wyróżnia szczególnie to zespół wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów: kierowców i operatorów często o bardzo unikalnych umiejętnościach. Ze świadczonych przez nas usług korzystają klienci praktycznie w całej Polsce – od południa: Śląska, Kielecczyzny, przez Łódzkie, aż do Pomorskiego.

View the embedded image gallery online at:
https://kobnextbazasprzet.pl/o-nas#sigProIdc93db4fe9f

Folder Kobnext (do pobrania)


Oprócz inwestycji prowadzonych bezpośrednio przez K.O.B. Kobnext Sp. z o.o. obsługujemy również takie firmy jak m.in.: Huta Szkła Stolzle, Bauinvest, GB Garaże, Komobex Inel, Mostostal, Bud Rem, Forglass, Dywit, x-kom, Press Glass.
Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy dobre ceny i najwyższą jakość usług!